![]() |
| Käisime kohalikus Aquariumis |
| Käisime matkamas. Parjasjagu mandariiniraksus... |
| Poolel teel |
| Ja jõudsimegi esimese waterfallini :) |
| ...ja siis teiseni... |
| Enne kolmandat kerge lõuna.. |
| ...ja siis jätkasime oma teekonda mööda koske ülespoole. |
| Kui olime jõudud ülesse hakkas sadama sellist padukat, mida meie Hawaiil enne näinud ei olnud |

No comments:
Post a Comment