![]() |
| Käisime Kristinaga muuseumis :) |
![]() |
| Senor Frogsis on Eesti omal kohal ;) |
![]() |
| Armastan neid lilli- need on lihtsalt nii ilusad |
![]() |
| 4. juulil oli rand vot nii ülerahvastatud |
![]() |
| Eestlaste lemmikpaik |
![]() |
| Ma ei tea, mis puu see on, aga meenutab seda lille, mis meil kodus potis kas |
![]() |
| Kaia "Saime-tööle" jäätisega |
![]() |
| Lubasime endale, et kui tööle saame, ostame need jäätised |
![]() |
| Täna nautisime randa |
![]() |
| Palme on siin igasuguseid ;) |
![]() |
| Need taimed, mis kodus kasvavad toas, kasvavad siin õues |











Pildipostitus:)
ReplyDeletejuba naersin
ReplyDeleteWhaaaaat? :D
ReplyDelete